Rozrywka i udogodnienia

Restauracje

W Galerii Kazimierz czeka na Ciebie różnorodna kuchnia z czterech stron świata – od japońskiej po amerykańską. Zapraszamy w przerwie od zakupów i nie tylko!

Zobacz wszystkie restauracje

Kawiarnie

Zapraszamy do lokali gastronomicznych na terenie Galerii Kazimierz!

Zobacz wszystkie kawiarnie

Uroda i zdrowie

Zapraszamy do ponad 10 lokali z kategorii zdrowie i uroda na terenie Galerii Kazimierz!

Zobacz wszystkie obiekty!

Fryzjer

Salony Jean Louis David należy do największej sieci prestiżowych salonów w Polsce. Marka firmuje ok. 1000 salonów na całym świecie, co czyni ją pierwszą siecią fryzjerską w Europie i drugą w skali globu. Francuska marka pozostaje w awangardzie fryzjerstwa kreując nowe trendy. Jej znak firmowy to nowoczesne strzyżenia, kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki i klienta. Oferta Jean Louis David skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach, którzy poszukują wyjątkowego standardu obsługi.

Siłownia i fitness

My Fitness Place to ekskluzywne miejsce, stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku i relaksu. Estetyczna przestrzeń tworzy wyjątkową atmosferę. Znajdziemy tu klimatyzowane pomieszczenia urządzone według najnowszych trendów. Do dyspozycji klientów oddano dwie sale treningowe, w tym salę do spinningu. Istnieje też strefa kameralna - pomieszczenia relaksacyjne.

Basen

Klub My Fitness Place posiada podgrzewany i podświetlany basen oraz największą w Krakowie saunę i łaźnię parową. Luksusowe przebieralnie są wyposażone w przybory toaletowe, a w szatniach znajdują się wielkie, pionowe solaria. Na osobną uwagę zasługuje część kawiarniana, która serwuje nieodpłatnie klientom klubu kawę, herbatę, gorącą czekoladę i inne napoje. Klienci mogą również korzystać bez dodatkowych opłat z wypożyczalni DVD i stacji wi-fi.

Dla dzieci

Z myślą o najmłodszych klientach, stworzyliśmy zewnętrzny Plac Zabaw znajdujący się na terenie zielonym przed Galerii Kazimierz, od strony Wisły. Nasz plac zabaw wyróżniaja się wykorzystaniem bezpiecznych i funkcjonalnych elementów, dzięki którym zabawa jest niezwykle przyjemna.

Zapraszamy też do Fikołki!

Kino

Najbogatsza oferta hitów kina światowego i polskiego, 10 nowoczesnych sal kinowych mieszczących jednocześnie 1813 widzów, drugie na świecie kino ze sponsorowanymi salami, najwyższej klasy systemy dźwiękowe: Dolby Digital, Dolby Surround, najwygodniejsze fotele kinowe wyprodukowane przez lidera rynku firmę Quinette, a układ widowni o optymalnym przewyższeniu gwarantuje idealną widoczność. Ekrany pływające typu Harkness Hall, foyer, w którym znajdują się najwyższej jakości plazmy wyświetlające zapowiedzi kinowe, różnorodna oferta baru kinowego, kawiarnia Cafe Nescafe sąsiadująca z kinowym barem.

Zapraszamy do Cinema City!

Punkt info

Cierpliwa, zorganizowana, na bieżąco - taka jest nasza ekipa z Punktu Info! To oni wskazują drogę do poszukiwanego sklepu oraz tam otrzymujecie wygrane nagrody w konkursach Galerii Kazimierz na Facebooku i Instagramie.

Tel. 12 433 01 01

Pokój maluszka

Pokój Maluszka powstał w trosce o potrzeby naszych Mam z Dziećmi. To przyjemne i kameralne miejsce, w którym możecie w spokoju nakarmić i przewinąć pociechę lub złapać oddech podczas zakupów.

Znajdziecie go obok toalet zielonych i pomarańczowych.

Dla niepełnosprawnych

Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zarówno jeśli chodzi o toalety jak i windy. Mamy wyznaczone też odpowiednie miejsca parkingowe.

Woda pitna

Przy toaletach znajdują się zbiorniczki z wodą pitną. Zapraszamy wszystkich spragnionych, szczególnie w upalne, letnie dni.

Regeneracja obuwia

Czyszczenie butów i naprawa wszelkiego obuwia a także dorabianie kluczy oferuje Mister Minit.

Udogodnienia dla 4 kółek

Przy okazji zakupów warto skorzystać z myjni samochodowej na poziomie -1. Na poziomie 0 znajduje się punkt ładowania samochodów elektrycznych. Dla ułatwienia wprowadziliśmy też podział parkingu na strefy i oznaczyliśmy je kolumnami aby łatwiej było odnaleźć swoje auto. Wyjeżdżasz na dłużej? Zostaw auto na strzeżonej części parkingu!

Celem wprowadzenia strefy płatnego parkowania jest zagwarantowanie dostępności miejsc dla wszystkich klientów centrum handlowego. Zmotoryzowani mają możliwość darmowego parkowania: przez cały dzień w niedzielę, natomiast od poniedziałku do soboty - do 1 godziny dla wszystkich, oraz do 2 godzin dla Klientów Galerii Kazimierz po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę 40 zł w Punkcie Obsługi Klienta Galerii lub Biurze Parkingu APCOA. Każda kolejna rozpoczęta godzina postoju wiąże się z opłatą 4 zł za godzinę. Dzięki elektronicznemu systemowi poboru opłat i rejestracji pojazdów parkowanie w Galerii Kazimierz jest bardzo wygodne i komfortowe.

Rowerzyści

Zachęcamy Was do długich wycieczek rowerowych, których punktem docelowym będzie Galeria Kazimierz. Oferujemy różnego rodzaju udogodnienia dla rowerzystów: 2 punkty napraw (przy wejściu do galerii od strony Wisły przy domkach historycznych oraz na parkingu, poziom 0) oraz strefy parkingowe.

Motocykliści

Wszystkich (z)moto(ryzowanych) zachęcamy do skorzystania z parkingu oraz szafek dla motocyklistów na poziomie 0

Zapraszamy też do Moto Mio w Galerii Kazimierz – jedynego miejsca w Krakowie dla fanów jednośladów!

Darmowe Wi-fi

Od czerwca możecie swobodnie korzystać z szerokopasmowego Internetu w Galerii Kazimierz! Sieć WiFi dostępna jest na terenie całego obiektu, jak również na parkingu oraz terenie zielonym przed galerią. Sprawdźcie możliwości naszej sieci WiFi. Zapraszamy do Galerii Kazimierz i do swobodnego, bezpłatnego korzystania z Internetu.

Regulamin

Ładowarki USB

Skorzystaj z ładowarek wmontowanych w sofy na terenie całej Galerii Kazimierz lub rowerków ze Strefy Multimedialnej koło Cinema City, dzięki którym w szybki i przyjemny sposób naładujesz swój telefon.

Multimedialne ekrany

Galeria Kazimierz wprowadziła nowe niestandardowe ekrany ledowe. To pierwszy taki format w Polsce i największe nośniki informacyjno-reklamowe ulokowane w galerii handlowej. Jeden z ekranów ledowych jest umieszczony na boku windy obok salonu ZARA, a jego wysokość wyniosi prawie 12 metrów. Drugi ekran ledowy (tzw. Ring), o długości 50 metrów, jest zainstalowany wzdłuż wewnętrznego patio.

Info kioski

Info kioski ułatwiają odnalezienie drogi do wybranego sklepu lub parkingu na interaktywnej mapie. Posiadają również listę najnowszych promocji oraz informacje o bieżących wydarzeniach a także moduł selfie zrób sobie zdjęcie z zakupów i wyślij do znajomego!

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna jest dostępna na iOS i Android. Jej funkcje to wyznaczanie trasy z jednego do drugiego sklepu oraz personalizowanie promocji po zalogowaniu. Aplikacja bez zalogowania pokazuje listę wszystkich najnowszych promocji oraz informacje o bieżących wydarzeniach.

Strefa multimedialna

Odwiedź Galerię Kazimierz ze swoimi pociechami i zagrajcie wspólnie na interaktywnych stołach LED, gdzie czeka Was mnóstwo gier zręcznościowych i łamigłówek.

Gra Interaktywna

Galeria Kazimierz wzbogaciła się o multimedialne ekrany LED zamieszczone na suficie obiektu. Najnowsze ekrany w Galerii Kazimierz wykorzystują interaktywne systemy iFloor, które pozwalają projektować różnego typu animacje z wykorzystaniem czujników ruchu. Dzięki temu nasi klienci mogą bawić się wyświetlanym obrazem, wchodzić we wzajemną interakcję oraz grac w specjalnie przygotowane gry.

Zapraszamy do gry na poziom 0 w okolicy salonu Empik.

Zobacz

Rowery ładujące z USB

Mechanizm jest prosty, Ty pedałujesz a bateria się ładuje!

Zapisz się na newsletter
i otrzymuj:

Najlepsze promocje do -70%

Zaproszenie VIP na wydarzenia

Unikatowe akcje rabatowe

Prosimy o podanie adresu e-mail.

Dziękujemy!

Zapisałeś się na
newsletter Galerii Kazimierz

Wkrótce zaczniesz otrzymywać
newslettery z wyjątkowymi promocjami!

Do przeczytania!